TRZON ZESPOŁU TWORZY PIĘĆ OSÓB. TO EKSPERCI

OD SPORTU, TURYSTYKI, LOGISTYKI I MARKETINGU.

Z NAMI ZNAJDZIESZ FLOW.

WULKAN POMYSŁÓW

Wojciech Sularz

Założyciel Tatra Holding i Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego. Nie sposób wymienić wszystkich wydarzeń, które Wojtek zrobił na przestrzeni lat. Konferencje, bankiety, olimpiady sportowe, targi, warsztaty, gale etc. Aktywny w branży od ponad 20 lat. Razem z klientami Tatra Holding przemierzył 3 kontynenty i 24 kraje. Mało jest sali konferencyjnych w Warszawie, w których go nie było. Inicjator zawodów Turbacz XC. Autor programu „W głąb misji firmy” oraz projektu Well@Work, innowacyjnych systemów pozafinansowego motywowania pracowników.

TRZYMA STERY

Agata Bartoszewska

Agata związana jest Tatra Holding od ponad dekady! Imponujący wynik, prawda? Od początku odpowiedzialna była za kwestie administracyjne w firmie, nadzorowała wszystkie eventy i wyjazdy w kwestii bazy noclegowej, biletów lotniczych, kontrahentów i podwykonawców. Przetransportować tysiąc ludzi przez kanał panamski w środku nocy serwując im krewetki na przekąskę? Pff, dla Agaty to żaden problem! Współtworzy program i ofertę firmy od strony merytorycznej i technicznej. Obsługiwała kompleksowo największych i najważniejszych Klientów Tatra Holding – spółki giełdowe, banki, firmy motoryzacyjne. Zakochana w podróżach od małego.

POCIĄGA ZA SZNURKI

Piotr Żebrowski

Piotrek to nasz guru marketingu. Zajmuję się kilkoma markami wchodzącymi w skład Tatra Holding. Turbacz XC, Bieg Mikołajów, Bieg Zajączków oraz udziela się aktywnie w Fundacji Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego. Funpage, grafiki, strony, partnerzy, sponsorzy – to wszystko on! Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W wolnej chwili biega, skacze, pływa, jeździ na czym się da. Certyfikowany menedżer sportu. Przez 12 lat trenował wyczynowo pływanie osiągając wyniki na poziomie finałów Mistrzostw Polski.

OGARNIA WSZECHŚWIAT

Anita Duda

Co zwiedzić,  co zabrać, w co się ubrać, o której wyjazd, gdzie odprawa, które lotnisko, Superskirama czy Skiarea?  To tylko kilka pytań, na które nasza Anita zna odpowiedzi. Swoje 8-letnie doświadczenie w turystyce wykorzystuje, nadzorując wszystkie wyjazdy indywidualne, konferencje krajowe i zagraniczne, organizowane przez Tatra Holding. Wspiera nas również w sprawach administracyjnych. Kompas i mapa towarzyszyły jej od dzieciństwa i zaprowadziły między innymi na Machu Picchu, Kazbek czy Żabi Koń.

eksperci do sportu

CZARNY KOŃ

Szymon Ciurla

Czarny koń Tatra Holding. Nie ma stresującej sytuacji, z której Szymon nie znalazłby wyjścia. Potrafi zachować spokój nawet podczas erupcji wulkanu. Koordynator wszystkich wyjazdów narciarskich organizowanych przez Tatra Holding i corocznych zawodów Turbacz XC. W branży turystycznej i eventowej od ponad 2 lat. Wschody słońca na Babiej Górze w zimie, 30-sto kilometrowe trekkingi przez Walijskie Parki Narodowe, organizacja wesela w schronisku górskim na 1300 m.n.p to dla niego chleb powszedni.

PRZEKŁADAMY WIZJE NA KONKRETNE ROZWIĄZANIA

Koncentrujemy się na celu

Jesteśmy skuteczni, bo pracujemy zespołowo

Mamy wieloletnie doświadczenie

Wychodzimy poza strefę komfortu