Wojciech Sularz - Prezes Tatra Holding

Biznes

Efektywności można się nauczyć. Wiele wzlotów, ale także biznesowych porażek to przebyta droga do dzisiejszej pewności, że łączenie biznesu i sportu to moja pasja i zawodowy cel.
Biznes i sport łączy wiele, między innymi dążenie do bycia najlepszym w swojej dziedzinie oraz przede wszystkim utrzymanie pozycji lidera. Moje wieloletnie doświadczenie biznesowe, jak również działalność w sporcie zawodowym pozwala mi na efektywne budowanie synergii pomiędzy tymi dwoma światami. Zachęcam do zapoznania się z działalnością Tatra Holding na polu biznesowym.

Wojciech Sularz

Właściciel

kongresy, konferencje, gale, targi, warsztaty

systemy motywowania pracowników i kadry zarządzającej

wsparcie sprzedaży, finansowanie imprez

Kilkadziesiąt projektów zorganizowanych we współpracy z największymi instytucjami i firmami polskiego rynku kapitałowego to gwarancja doświadczenia i profesjonalizmu Tatra Holding. Zakończone sukcesem wydarzenia o charakterze merytorycznym z udziałem laureatów nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii oraz najważniejszych osobistości w polskiej gospodarce to wizytówka naszej firmy. Nasze realizacje obejmują eventy wewnątrz korporacyjne a także duże wydarzenia branżowe. Wyróżniają nas: nieszablonowe opracowania merytoryczne oraz artystyczne, najlepsze standardy, wybitni eksperci, umiejętność wplatania sportowego aspektu, wyselekcjonowane hotele.

Praktyka i doświadczenie związane z licznymi wdrożeniami metod motywowania pracowników, wykłady i sympozja z udziałem Tatra Holding, gwarantują iż organizowane przez nas projekty HR są atrakcyjne i skuteczne. W ofercie Tatra Holding znajdują się przede wszystkim: incentive, business travel, metody wdrażania pozafinansowych systemów motywowania pracowników, projekty corporate wellness.

Nasze personalne relacje biznesowe, pozwoliły na zbudowanie i sfinansowanie od podstaw wieloformatowych projektów autorskich o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Posiadamy doświadczenie w poszukiwaniu sponsoringu jak również wdrażania programów wsparcia sprzedaży. Wieloletnia obecność i współpraca na polskim rynku kapitałowym oraz w segmencie sportowo-turystycznym, pozwala nam na dotarcie do wyselekcjonowanej grupy Klientów.